Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti Entegrasyonu Gelişmekte olan günümüz teknolojilerinde adisyon programlarında da çok büyük yenilikler gerçekleştirmektedir.. Yazılımın dilinin amacı bir ticari algıdan çok işletmelerin işlerinin kolaylaştırmakta olup işlem hızlarını iki katına çıkartmaktır.

SambaPos gelişen özellikleriyle restoran hizmetlerine bir katkı daha bulunarak yemek sepeti entegrasyonunu çıkarmıştır. Türkiye’nin lider Online Yemek Sipariş portalı olan Yemek Sepeti ile SambaPOS artık tam entegre olarak kullanılabiliyor. Yemek sepeti entegrasyonu restoran ve Caferlerinize ne gibi faydalar sağlar biraz da onlara bakalım, en önemli özelliği müşteri kitlesini genişletmektedir.

Yemek sepeti entegrasyonu ile Paket Servis Entegrasyonu ile birlikte, kullanılabildiği için Paket Servisteki tüm özellikleri de içerisinde barındıran Yemek Sepeti entegrasyonu ile Kuryelerinizi kolaylıkla takip edebilir, kuryelerinizden toplu veya teker teker ödemelerini takip edebilir, hatta siparişin verildiği adresi Google haritalardan kolayca tespit ederek çok büyük kolaylıklar sağlanabilmektedir.

Restoranınızda gerçekleşen tüm faaliyetler tek bir ekrandan görme rahatlığının yanında, Raporlarınızı departmanlarınıza göre ayrı ayrı ve kümülatif olarak da alarak Yemek Sepetinin raporları ile karşılaştırabilirsiniz.

Yemek sepeti entegrasyonu ile sizde yemek sepetinden faydalanmak için linke tıklayabilirsiniz

SambaPOS Yemek Sepeti Entegrasyonu Nasıl Yapılır , SambaPos Yemeksepeti otomasyonu , SambaPOS yemeksepeti entegrasyon ,SambaPos Yemek Sepeti Yazılım , SambaPOS YemekSepeti API

Bu Sayfayı Paylaş:

yorumlar

yorum yaz