Paket Servis Programı Nasıl Olmalıdır

Paket Servis Programı Nasıl Olmalıdır

Paket servis programı nasıl olmalıdır sorusunu sizler için en detaylı bir şekilde bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Paket servis programının çeşitli diğer isimlerle de nitelendire biliriz paket servis yazılımı, paket servis otomasyonu, paket servis entegrasyonu , en iyi paket servis programı gibi….

Bizler paket servis programı kullanarak yazımızı sizler için anlatacağız. Cafeler,Restoranlar ve Fast –Food (Hızlı satış ) gibi işletmelerin yaygın olarak kullandıkları bir adisyon sistemidir diye biliriz. Paket servis programın da olmazsa olmaz diyebileceğimiz en başta Caller ıd, Yemek sepeti entegrasyonu, Getir entegrasyonu ve Restajet entegrasyonu bu gibi belirgin özellikler olması gerekmektedir.

İşletmemiz şayet bir yemek sepeti ve getir yemek gibi bu çeşit sitelere üyeliklerini açarak buradan gelecek olan siparişleri direk paket servis programının siparişler bölümüne düşmesini sağlayacaktır.

Aynı zamanda caller ıd özelliği sayesinde müşterilerimizin adres ve telefonları paket servis yazılımın içerisine kayıt ederek her defasında müşteri bilgileri girmemize gerek yoktur. Paket servis programın diğer bir olması gereken özelliği ise kurye takibini yapabilmeyi bizlere sunmasıdır. Şayet bir kuryenin ne zaman çıktığını, ne zaman geldiği ve ayrıntılı olarak harita üzerinden de takip edebilmemiz gerekmektedir. Paket servis programı sayesinde kuryelerin de günlük paket sayılarını da öğrenebiliriz.

Evet paket servis programı nasıl olmalıdır bu yazımızda sizlere umarım yardımcı olabilmişizdir. Şayet daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Het türlü bilgiye teknik ekibimiz tarafından ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş:

yorumlar

yorum yaz